' ᐅ Лікування наркоманії у Дніпрі | "Шанс" Реабілітаційний Центр

Про нас

Реабілітаційний центр "Шанс" - це місце надання комплексної допомоги людям, які потрапили в наркотичну, алкогольну або ігрову залежність. Наш центр – це команда професіоналів, метою якої є надання максимально ефективної та комфортної допомоги. За основу діяльності взято програму
«12-ти кроків», яка успішно зарекомендувала себе як ефективний метод лікування з залежності. Завдяки цьому підходу у людини, з'являється шанс по-новому поглянути на своє життя, проаналізувати скоєні вчинки, змінити сприйняття до себе та навколишнього світу, повернути тверезість та впевненість у майбутньому.
Реабілітаційний центр має ліцензію МОЗ України.
У всьому
східному регіоні
Повна гарантія
щодо анонімності
Загальний
та професійний
стаж співробітників
Людина, яка
отримала лікування

Реабілітаційний центр Шанс+

Головний принцип нашого центру – одужання має проходити комфортно, без примусу та фізичних мук, головна мета – це одужання клієнтів та тверезе життя.

Наші послуги

Реабілітаційний центр «Шанс» — це місце надання комплексної допомоги
людям, які потрапили до наркотичної, алкогольної чи ігрової залежності.
Лікування наркоманії
Лікування алкоголізму
Лікування ігроманії
 
					Лікування та реабілітація наркоманії

Лікування та реабілітація
наркоманії

Про хімічну залежність сьогодні знає кожен. Залежність настає майже миттєво, швидко паралізуючи думки і волю людини, викликаючи в нього непереборне бажання знову і знову вживати психоактивну речовину. Наркоманія є глобальною проблемою, адже вона руйнівно діє не лише на окремо взяту людину, а й на все суспільство загалом. Але думати і говорити про появу такої проблеми у сім'ї соціально не прийнятно, бо мало кому з суспільства відомо, як боротися з наркоманією. Якщо у вашій сім'ї або оточенні з'явився залежний, не варто опускати руки і спостерігати як на ваших очах відбувається руйнація особи вашої близької людини.

Лікування та реабілітація алкоголізму у Дніпропетровську

Лікування та реабілітація
алкоголізму в Дніпропетровську

Поняття «Алкоголізм» асоціюється у суспільства з душевною розбещеністю, антисоціальним поведінкою, деградацією особистості. Але важливо пам'ятати, що алкоголізм – це насамперед страшна хвороба, прогресуюча, нищуча особистість, найчастіше смертельна та потребує кваліфікованого лікування.

Далеко не кожна людина, навіть яка знаходиться в соціально сприятливих умовах, здатна знайти в собі сили для самостійної боротьби з цією страшною хворобою. Тому важливо звернутися по допомогу до реабілітаційного центру, спеціалізованого на лікуванні від алкоголізму.

Лікування та реабілітація наркоманії
Лікування та реабілітація
наркоманії

Ігроманія – це хвороба, абсолютно офіційний медичний діагноз: вона внесена до DSM IV – Міжнародного довідника класифікації захворювань.

Хоча ігрова залежність відноситься до не хімічних залежностей, проте збудження від азарту і постійні коливання настрою приводять гравця в такий психоемоційний стан, при якому в організмі у величезних кількостях виробляються власні внутрішні наркотики (ендорфіни) і стресові гормони, з великою напругою працює серцево-сосуди дихальна та м'язова системи, які швидко виснажуються, як і психіка. Дуже важливий гормон дофамін у тканинах нервової системи знижується до надзвичайно низького рівня.

Напрями

Наші сертифікати

При співпраці з Університетом імені Альфреда Нобеля

Детальніше про нас

Реабілітаційний центр «Шанс»
Способи реабілітації наркозалежних робіт
у РЦ «Шанс». Клинка для лікування наркоманів
Складові успішної реабілітації
від наркозалежності та життя після програми
Реабілітація за програмою «12 кроків»
для лікування наркоманії у Дніпрі
Докладніше про лікування наркоманії

Реабілітаційний центр «Шанс» спеціалізується на послугах лікування наркоманії у Дніпрі (Дніпропетровську) ☎ 097 425-70-38, ☎ 066 425-70-38 ✔ Програма 12 кроків. Алкоголізм та наркоманія відносяться до найпоширеніших проблем сучасності. Хімічні та поведінкові залежності приносять суспільству не меншу шкоду, ніж бідність, тероризм та погана екологія. І лікування наркоманії у Дніпрі (Дніпропетровську) є сьогодні великою проблемою. Низька соціальна адаптація, злочинні зв'язки, руйнування особистості, криза сімейних відносин – ось лише невеликий спектр проблем, з якими стикаються клієнти реабілітаційних центрів та центр «Шанс», не виняток. Чи є у залежних людей шанс на одужання? Ми говоримо «Так!».

Основні принципи роботи за нашою методикою:

 • усвідомленість;
 • добровільність;
 • комплексний та індивідуальний підхід до лікування;
 • психотерапевтична підтримка.

Впливаючи на всі аспекти особистості – соціальне, духовне, фізичне, психічне здоров'я – ми допомагаємо людині пройти довгий та складний шлях подолання залежності. У процесі реабілітації використовується групова робота, зокрема сеанси психотерапії.

Наші постійні резиденти активно залучаються до творчого та ігрового процесу; приємно та з користю проводять час за переглядом відеофільмів або у спілкуванні з людьми, яким вже вдалося успішно подолати залежність. Всі клієнти центру мають можливість пройти тілесно-орієнтовану та арт-терапію.

Від спеціалістів реабілітаційного центру «Шанс» (висококваліфікованих професійних

Пацієнтів вчать аналізувати справжні соціальні та психологічні причини залежності, конструктивно взаємодіяти зі своїм оточенням, не боятися освоювати та використовувати необхідні комунікативні навички. По закінченні роботи за програмою клієнти отримують не лише необхідну допомогу від соціальних працівників, а й підтримуючу терапію.

Відвідування тренінгів та активна участь у житті центру (у тому числі допомога іншим залежним), індивідуальні консультації психологів – все це допомагає нашим колишнім клієнтам рости протягом усього життя. Ви зможете не тільки самі знайти надію на одужання, але й подарувати її іншим.

У лікуванні застосовується система «12 кроків», включена МОЗ України до національних стандартів допомоги наркозалежним та алкоголікам.

Ця програма реабілітації з'явилася у США 1938 року. До кінця XX століття, використовуючи її, мільйони людей в Америці та Європі досягли стійкої ремісії та отримали шанс на нове життя.

План одужання за 12 кроків для кожного індивідуальний. Однак є в системі і загальний підхід до терапії. Він передбачає: чесність, відкритість, анонімністьлікування, активне використаннягрупової та сімейної психотерапії, духовну освітуі практики особистісного зростання, роботу в групах взаємодопомоги.

Система вчить розуміти мотиви залежної поведінки, контролювати власні вчинки та приймати за них відповідальність, знаходити допомогу, підтримку та довіру близьких людей, соціалізуватися, ставити досяжні цілі та досягати їх. Без усіх цих навичок неможливо уявити життя успішного члена сучасного суспільства.

Зрозуміло, з добровільності та усвідомленості починається лікування практично кожного залежного. За статистикою лише близько 7% тих, хто потрапив до реабілітаційних центрів, ніколи не намагалися позбутися згубної пристрасті самотужки. Самостійно пройти цей шлях остаточно вдається одиницям.

На різних етапах програми кожен клієнт реабілітаційного центру проходить:

 • Групову психотерапію. Робота в групі допомагає швидше вирішити внутрішні конфлікти, аналізувати досвід інших людей та порівнювати його зі своїм. Групове психологічне консультування, крім того, дає додаткову мотивацію та соціальні навички.
 • Індивідуальне консультування. На індивідуальних консультаціях психотерапевт допомагає розібратися у глибинних причинах залежності. Підбирається індивідуальна програма опрацювання психологічних проблем та корекції поведінки.
 • Сімейну психотерапію. Робота з членами сім'ї допомагає створити здорову систему сімейних зв'язків. Сімейне психологічне консультування (як і сімейна освіта) – один із стандартів сучасних методик лікування залежності та співзалежності.
 • Духовна освіта. З відмовою від шкідливих звичок багато хто виявляє духовну порожнечу. Тому робота з цінностями та цілями – ще один важливий крок на шляху до повного та здорового життя.
 • Інформаційні заняття з концепцій залежності та одужання. Розуміння феномену залежності і знайомство зі способами звільнення від нав'язливих потреб, що руйнують особистість, допомагає клієнтам усвідомлено робити свій вибір на шляху до одужання.
 • Сексуальна освіта. Оскільки проблеми залежності нерідко поєднуються з проблемами в сексуальному житті, інформація про статеву гігієну, емоційні відносини зі статевим партнером, планування сім'ї також є важливою складовою терапії.
 • Інформація про життя зі СНІДом та профілактику ВІЛ-інфекції. Включає консультування з усіх аспектів медобслуговування, а також психологічних та соціальних особливостей життя людей з ВІЛ-інфекцією;
 • Тілесно-орієнтовану та арт-терапію. Допомагає включити в роботу образне та емоційне сприйняття, задіяти внутрішній творчий потенціал та по-новому поглянути на власні почуття.

Відсоток одужання у реабілітаційних центрах для алкоголіків та наркозалежних досить високий. Наприклад, у США він становить понад 60% у хворих на алкоголізм, які пройшли повний курс лікування. Понад 65% клієнтів з окремими видами наркоманії також вимагають тривалої чи повної ремісії.

Чим більший термін роботи наркозалежного чи алкоголіка, тим значнішими є результати. Лікування наркозалежності в реабілітаційному центрі «Шанс» передбачає не тільки відмову від вживання самих хімічних речовин. Працюючи за програмою, людина повністю переглядає цінності та вчиться жити по-новому.

12 кроків – Міннесотська модель лікування та реабілітація наркоманів

Лікування за Міннесотською моделлю, як правило, не передбачає використання медикаментів. Основний акцент робиться на психотерапію, практики групової роботи, освіту, сімейне консультування, соціальну адаптацію, залучення до соціуму та творчості.

 • Перший крок – це визнання безсилля. Згода залежного з тим фактом, що він втратив самоконтроль і не може впоратися зі своїми проблемами наодинці – початок одужання.
 • Другий крок – пошук підтримки ззовні. Необхідно зрозуміти, що з глухого кута є вихід, але знайти його може допомогти лише сила, більша, ніж сама людина – соціум, природа, сім'я, творчість тощо.
 • Свідоме рішення людини змінити свою долю та готовність стати частиною здорового соціуму.
 • Самопізнання. Відкриття власних моральних якостей, "знайомство" зі своїм "Я" необхідне для того, щоб людина зрозуміла своє призначення та зобов'язання перед іншими. На цьому етапі починається формування самооцінки та закладаються основи взаємин з іншими людьми.
 • Визнання перед собою та зовнішнім чи іншими людьми своїх недоліків. Шанс на зцілення був би неможливий, якби людина не змирилася зі своїми минулими помилками, не пробачила б себе і не отримала б прощення від інших людей.
 • Підготовка до розвитку, зростання та звільнення. На цьому етапі починається «шлях проб» клієнтів реабілітаційних центрів, нерідко тривалий та нелегкий. Наркозалежні вчаться ставити цілі та робити багаторазові спроби на шляху до їх досягнення.
 • На наступному етапі одужання від алкоголізму та наркоманії учасники програми вчаться смиренно приймати власний досвід, у тому числі невдалий.
 • Формування вміння жити з іншими людьми. Пророблення наявних конфліктів та компенсація збитків, аналіз минулого досвіду та визнання своєї провини перед іншими.
 • Наступний самоаналіз та дослідження природи своїх вчинків.
 • Особистісний та духовний розвиток. Шлях до стійкої ремісії.

Команда професіоналів

Умови проживання

Дуже важливу роль у лікуванні залежності мають умови, в яких проходить реабілітація. Той факт, що залежність не стандартна хвороба призводить до того, що і її лікування так само має бути не стандартним. У сучасному світі вже давно зрозуміли, що одним зняттям фізичних симптомів (ломки) цю хворобу не вилікувати.
Будівля реабілітаційного центру Басейн Кухня

Як ми працюємо?

Консультація,
Знайомство
Детоксикація (за потреби)
Надходження до РЦ (при необхідності виїзд)
Ресоціалізація (в т.ч. працевлаштування)
Реабілітація
Створюємо індивідуальну програму

Наші фото

В реабілітаційному центрі ШАНС, як і в реабілітаціях багатьох західних країн, використовують сучасний підхід до цієї проблеми. Щоб цей підхід працював, необхідно створити низку умов включаючи побутові.
Конференція з залежностей Персонал рц шанс Лікування наркоманії дніпро

Ми знаємо, як тобі допомогти!

Наркоманія – це хвороба, яка не приходить сама собою.
Наша команда професіоналів допоможе тобі знайти нове життя!
Успіх Шансу Меморандум у Дніпрі Автомобіль у центрі Шанс

Наші проекти

Крок назустріч
Це унікальна можливість отримати знання про проблеми залежної та співзалежної поведінки та виходу з кризових ситуацій, пов'язаних із вживанням алкоголю та наркотиків.
Детальніше
Скажи "НІ" наркотикам!
З метою запобігання розвитку наркоманії серед молоді співробітники центру проводять профілактичну роботу у навчальних закладах.
Детальніше
Місто без наркотиків
Команда "ШАНС" проводит различные флеш-мобы и акции для предотвращения распространения наркотиков. Проводятся акции по закрашиванию нарко адресов «У тебя есть ШАНС жить».
Детальніше
Шлях до себе
Психотерапевтичні групи взаємодопомоги є гарною підтримкою для тих, хто хоче припинити вживання наркотиків чи алкоголю.
Детальніше

Історії реабілітантів

Лікування наркоманії у Дніпрі (Дніпропетровську)

Реабілітаційний центр «Шанс» спеціалізується на послугах лікування наркоманії у Дніпрі (Дніпропетровську). Програма – 12 кроків. Алкоголізм та наркоманія відносяться до найпоширеніших проблем сучасності. Хімічні та поведінкові залежності приносять суспільству не меншу шкоду, ніж бідність, тероризм та погана екологія. І лікування наркоманії у Дніпрі (Дніпропетровську) є сьогодні великою проблемою. Низька соціальна адаптація, злочинні зв'язки, руйнація особистості, криза сімейних відносин – ось лише невеликий спектр проблем, з якими стикаються клієнти реабілітаційних центрів та центр «Шанс» не є винятком. Чи є у залежних людей шанс на одужання? Ми говоримо «Так!».

Способи реабілітації наркозалежних у РЦ «Шанс»
Клініка для лікування наркоманів

Основні принципи роботи за нашою методикою:

 • свідомість;
 • добровільність;
 • добровільність;
 • комплексний та індивідуальний підхід до лікування;
 • психотерапевтична підтримка.

Впливаючи на всі аспекти особистості – соціальне, духовне, фізичне, психічне здоров'я – ми допомагаємо людині пройти довгий та складний шлях подолання залежності. У процесі реабілітації використовується групова робота, зокрема сеанси психотерапії.

Наші постійні резиденти активно залучаються до творчого та ігрового процесу; приємно та з користю проводять час за переглядом відеофільмів або у спілкуванні з людьми, яким вже вдалося успішно подолати залежність. Всі клієнти центру мають можливість пройти тілесно-орієнтовану та арт-терапію.

Від спеціалістів реабілітаційного центру «Шанс» (висококваліфікованих професійних психологів та наркологів) клієнти отримують багато корисних теоретичних знань та практичних навичок. Ми вчимо по-новому взаємодіяти з соціумом та успішно застосовувати набуті навички у повсякденному житті.

Організується участь близьких у формуванні здорових міжособистісних стосунків. Робота з членами сім'ї є однією з важливих складових успішного лікування, оскільки справжня природа хімічних залежностей нерідко криється саме в сімейних проблемах.

Складові успішної реабілітації від наркозалежності та життя після програми

Пацієнтів вчать аналізувати справжні соціальні та психологічні причини залежності, конструктивно взаємодіяти зі своїм оточенням, не боятися освоювати та використовувати необхідні комунікативні навички. Після закінчення роботи за програмою клієнти отримують не лише необхідну допомогу від соціальних працівників, але й терапію, що підтримує.

Відвідування тренінгів та активна участь у житті центру (у тому числі допомога іншим залежним), індивідуальні консультації психологів – все це допомагає нашим колишнім клієнтам «рости» протягом усього життя. Ви зможете не тільки самі знайти надію на одужання, але й подарувати її іншим.

У лікуванні застосовується система «12 кроків», включена МОЗ України до національних стандартів допомоги наркозалежним та алкоголікам.

Ми знаємо, як тобі допомогти!

Наркоманія – це хвороба, яка не приходить сама собою.

Лікування в центрі реабілітації "Шанс" - АНОНІМНЕ

Реабілітація за програмою «12 кроків»
для лікування наркоманії у Дніпрі (Дніпропетровськ)

Ця програма реабілітації з'явилася у США 1938 року. До кінця XX століття, використовуючи її, мільйони людей в Америці та Європі досягли стійкої ремісії та отримали шанс на нове життя.

План одужання за 12 кроків для кожного індивідуальний. Однак є в системі і загальний підхід до терапії. Він передбачає: чесність, відкритість, анонімність лікування, активне використання групової та сімейної психотерапії, духовну освіту та практики особистісного зростання, роботу у групах взаємодопомоги.

Система вчить розуміти мотиви залежної поведінки, контролювати власні вчинки та приймати за них відповідальність, знаходити допомогу, підтримку та довіру близьких людей, соціалізуватися, ставити досяжні цілі та досягати їх. Без усіх цих навичок неможливо уявити життя успішного члена сучасного суспільства.

Зрозуміло, з добровільності та усвідомленості починається лікування практично кожного залежного. За статистикою лише близько 7% тих, хто потрапив до реабілітаційних центрів, ніколи не намагалися позбутися згубної пристрасті самотужки. Самостійно пройти цей шлях остаточно вдається одиницям.

На різних етапах програми кожен клієнт реабілітаційного центру проходить:

 • Групову психотерапію. Робота у групі допомагає швидше вирішити внутрішні конфлікти, аналізувати досвід інших і порівнювати його з своїм. Групове психологічне консультування, крім того, дає додаткову мотивацію та соціальні навички.
 • Індивідуальне консультування. На індивідуальних консультаціях психотерапевт допомагає розібратися у причинах залежності. Підбирається індивідуальна програма опрацювання психологічних проблем та корекції поведінки.
 • Сімейну психотерапію. Робота із членами сім'ї допомагає створити здорову систему сімейних зв'язків. Сімейне психологічне консультування (як і сімейна освіта) – один із стандартів сучасних методик лікування залежності та співзалежності.
 • Духовна освіта. З відмовою від шкідливих звичок багато хто виявляє духовну порожнечу. Тому робота з цінностями та цілями – ще один важливий крок на шляху до повного та здорового життя.
 • Інформаційні заняття з концепцій залежності та одужання. Розуміння феномену залежності та знайомство зі способами звільнення від руйнівних особистість нав'язливих потреб допомагає клієнтам усвідомлено робити свій вибір на шляху до одужання.
 • Сексуальна освіта. Оскільки проблеми залежності нерідко поєднуються з проблемами в сексуальному житті, інформація про статеву гігієну, емоційні відносини зі статевим партнером, планування сім'ї також є важливою складовою терапії.
 • Інформація про життя зі СНІДом та профілактику ВІЛ-інфекції. Включає консультування з усіх аспектів медобслуговування, а також психологічних та соціальних особливостей життя людей з ВІЛ-інфекцією;
 • Тілесно-орієнтовану та арт-терапію. Допомагає включити в роботу образне та емоційне сприйняття, задіяти внутрішній творчий потенціал та по-новому поглянути на власні почуття.
 • Відсоток одужання у реабілітаційних центрах для алкоголіків та наркозалежних досить високий. Наприклад, у США він становить понад 60% у хворих на алкоголізм, які пройшли повний курс лікування. Понад 65% клієнтів з окремими видами наркоманії також вимагають тривалої чи повної ремісії.

  Чим більший термін роботи наркозалежного чи алкоголіка, тим значнішими є результати. Лікування наркозалежності в реабілітаційному центрі «Шанс» передбачає не тільки відмову від вживання самих хімічних речовин. Працюючи за програмою, людина повністю переглядає цінності та вчиться жити по-новому.

12 кроків – Міннесотська модель лікування та реабілітація наркоманів

Лікування за Міннесотською моделлю, як правило, не передбачає використання медикаментів. Основний акцент робиться на психотерапію, практики групової роботи, освіту, сімейне консультування, соціальну адаптацію, залучення до соціуму та творчості для лікування наркоманії у Кривому Розі.

 • Перший крок – це визнання безсилля. Згода залежного з тим фактом, що він втратив самоконтроль і не може впоратися зі своїми проблемами наодинці – початок одужання.
 • Другий крок – пошук підтримки ззовні. Необхідно зрозуміти, що з глухого кута є вихід, але знайти його може допомогти лише сила, більша, ніж сама людина – соціум, природа, сім'я, творчість тощо.
 • Свідоме рішення людини змінити свою долю та готовність стати частиною здорового соціуму.
 • Самопізнання. Відкриття власних моральних якостей, "знайомство" зі своїм "Я" необхідне для того, щоб людина зрозуміла своє призначення та зобов'язання перед іншими. На цьому етапі починається формування самооцінки та закладаються основи взаємин з іншими людьми.
 • Визнання перед собою та зовнішнім чи іншими людьми своїх недоліків. Шанс на зцілення був би неможливий, якби людина не змирилася зі своїми минулими помилками, не пробачила б себе і не отримала б прощення від інших людей.
 • Підготовка до розвитку, зростання та звільнення. На цьому етапі починається «шлях проб» клієнтів реабілітаційних центрів, нерідко тривалий та нелегкий. Наркозалежні вчаться ставити цілі та робити багаторазові спроби на шляху до їх досягнення.
 • На наступному етапі одужання від алкоголізму та наркоманії учасники програми вчаться смиренно приймати власний досвід, у тому числі невдалий.
 • Формування вміння жити з іншими людьми. Пророблення наявних конфліктів та компенсація збитків, аналіз минулого досвіду та визнання своєї провини перед іншими.
 • Наступний самоаналіз та дослідження природи своїх вчинків.
 • Особистісний та духовний розвиток. Шлях до стійкої ремісії.

Рубрики

Ми працюємо у таких регіонах України:

Ми знаємо, як тобі допомогти!

Наркоманія – це хвороба, яка не приходить сама собою.

Лікування в центрі реабілітації "Шанс" - АНОНІМНЕ

Адреса Реабілітаційного Центру ШАНС в Дніпрі