Реабілітація та лікування наркоманії у Херсоні

лечение наркомании херсон

Зв'яжіться з нами зараз за телефонами:

✆ (097) 425-70-38
✆ (066) 425-70-38
✆ (073) 425-70-38

Процес реабілітації – це довгий, непростий шлях, який вимагає від найзалежнішого усвідомленого та добровільного бажання одужати. Реабілітаційний центр «Шанс» має всі умови для подолання залежності. Висококваліфіковані фахівці нашого Центру нададуть ефективну комплексну допомогу всім охочим позбавитися наркотичної, алкогольної чи ігрової залежності, лікування наркоманії в Херсоні.лікування наркоманії в херсоні Професійна команда психологів та психотерапевтів Реабілітаційного центру «Шанс» використовує програму «12 кроків», яка добре зарекомендувала себе та застосовується у всьому світі. Це не просто комплекс послуг з одужання, ціль цієї методики і наша мета – змінити та оновити внутрішній світ людини, повернути його до успішного життя в суспільстві. Робота за цією програмою включає широке коло заходів щодо відновлення особистості. Це групова психотерапія (аналіз досвіду інших людей, адаптація в соціумі тощо), індивідуальне та групове психологічне консультування, арт-терапія, тілесно орієнтована терапія, сімейне консультування та багато іншого. Більш детальну інформацію ви завжди можете дізнатися за телефонами нашої гарячої лінії та на сайті РЦ «Шанс». У рамках програми «12 кроків» передбачено обов’язкову роботу з родичами залежного – від початкового консультування до регулярних індивідуальних сімейних або групових сімейних консультацій, що сприяють оновленню та відновленню сім’ї та поверненню спокою у відносинах між усіма її членами. Також відведена важлива роль у процесі одужання людини духовній освіті, під час якої здійснюється робота над цінностями та цілями на шляху до здорового, повноцінного та успішного життя.

Лікування наркоманії Херсон

лікування наркоманії херсон У лікуванні наркоманії дуже важливо визнати свою хворобу і виявити бажання стати здоровим та успішним. Далі починається непростий етап у реабілітації від наркоманії у Херсоні, що потребує злагодженої роботи:
  • залежної людини;
  • кваліфікованих спеціалістів центру реабілітації (терапевтів, психологів, консультантів та ін.);
  • інших пацієнтів, які проходять лікування та реабілітацію;
  • членів сім’ї залежних людей.
Реабілітація відбувається у кілька етапів: стабілізація, комплексна реабілітація та ресоціалізація, що сприяє плавному та безпечному поверненню залежної людини до життя в соціумі. У період ресоціалізації наші клієнти продовжують отримувати необхідну психологічну допомогу та підтримку від фахівців нашого Центру, брати участь у значних подіях.

Наркологічний центр у Херсоні

Приходьте до нас, телефонуйте нам – ми безкоштовно проконсультуємо, підкажемо, розповімо. Фахівці нашого реабілітаційного центру завжди готові допомогти людям, які потрапили в наркотичну, алкогольну або ігрову залежність і бажають її позбутися. До нас звертаються з усіх міст України. Реабілітація у стінах РЦ «Шанс» проходить анонімно, комфортно та якісно! Ми готові навчити вас жити та допомогти повернути впевненість у завтрашньому дні. Надія завжди є!

/ 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Ми знаємо, як тобі допомогти!

Наркоманія – це хвороба, яка не приходить сама собою.
Наша команда професіоналів допоможе тобі знайти нове життя!

Як ми працюємо?

Консультація,
Знайомство
Детоксикація (за потреби)
Надходження до РЦ (при необхідності виїзд)
Ресоціалізація (в т.ч. працевлаштування)
Реабілітація
Створюємо індивідуальну програму