Лікування та реабілітація наркоманії у Павлограді

лечение наркомании в павлограде

Зв'яжіться з нами зараз за телефонами:

✆ (097) 425-70-38
✆ (066) 425-70-38
✆ (073) 425-70-38

Реабілітаційний центр «Шанс» у Павлограді проводить ефективне лікування наркоманії у Павлограді за допомогою найсучасніших методик, а також реабілітацію пацієнтів, які пройшли лікування від залежності. Реабілітаційні програми центру спрямовані на порятунок від залежностей та повернення людини до життя в соціумі без алкоголю та психотропних речовин.

Лікування наркозалежності у клініці «Шанс»

лечение наркомании павлоградДо перших ознак розвитку наркоманії відносяться такі симптоми:

  1. регулярне вживання;
  2. збільшення дози наркотику;
  3. неконтрольоване бажання використати;
  •  

Поступово людина починає впадати у тривалі періоди вживання, починаючи від кількох днів і закінчуючи тижнями. У перервах між вживаннями хворий відчуває слабкість, занепад сил, а також порушення психічного характеру: галюцинації, напади паніки тощо.

Якщо ви помітили у себе або вашої близької людини подібні ознаки, вам необхідно звернутися до нарколога. Багато клінік пропонують так зване «кодування», яке зупиняє потяг до речовини. Методика лікування наркоманії у м. Павлоград будується в такий спосіб, щоб пацієнт як фізично, а й психологічно не відчував потягу наркотику. На першому етапі лікування проводиться детоксикація організму – звільнення від залишків речовин крові. Потім з пацієнтом починають працювати психологи та психотерапевти за системою «12 кроків», яка передбачає поступову відмову від речовин, розвиток мотивації до здорового способу життя та формування правильної соціальної поведінки.

лечение наркомании в павлоградеХімічна залежність, особливо в молоді, починається з про «легких» наркотиків на кшталт марихуани. Останнім часом підлітки стали захоплюватися курінням спайсу і сольових сумішей, які, при безневинності, викликають сильні зміни психіки і стрімко руйнують соматичне здоров’я. Лікування наркоманії у м. Павлоград спрямовано як зняття наркотичної ломки, а й у повну реабілітацію до життя без наркотиків.

 

Коротко про нас у відео зверненні

Як правило, наркоман потрапляє до клініки не за своєю волею: найчастіше його доставляють туди рідні, бо залежна людина не має жодної мотивації лікуватися. Оскільки наркомана мучить сильний абстинентний синдром, простіше кажучи, «ломка», його спочатку спрямовують на детоксикацію. Щойно організм очищається від залишків наркотичних речовин, фахівці центру починають працювати над формуванням мотивації пацієнта до одужання. Підключаються психологи та психотерапевти, які проводять як індивідуальні заняття з пацієнтом, так і групові заняття з такими ж залежними людьми, які бажають вилікуватися. Для стабілізації психічного стану з пацієнтами практикуються заняття з тілесно-орієнтованої та арт-терапії.

Фахівці центру працюють не лише з пацієнтом, а й із його близькими, проводячи сімейні консультації. На таких заняттях психотерапевт пояснює членам сім’ї, як правильно поводитися з людиною, щоб не сталося зриву надалі, які умови життя слід створити для нього, як уберегти від згубного оточення, яке колись залучило його до наркоманії.

Якщо вам або комусь із вашої сім’ї потрібна допомога спеціалістів з позбавлення залежності, телефонуйте в наш центр або залиште заявку через форму зворотного зв’язку. Ми гарантуємо анонімність та суворе дотримання лікарської таємниці у процесі лікування.

/ 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Ми знаємо, як тобі допомогти!

Наркоманія – це хвороба, яка не приходить сама собою.
Наша команда професіоналів допоможе тобі знайти нове життя!

Як ми працюємо?

Консультація,
Знайомство
Детоксикація (за потреби)
Надходження до РЦ (при необхідності виїзд)
Ресоціалізація (в т.ч. працевлаштування)
Реабілітація
Створюємо індивідуальну програму