Лікування та реабілітація наркоманії у Маріуполі.

Зв'яжіться з нами зараз за телефонами:

✆ (097) 425-70-38
✆ (066) 425-70-38
✆ (073) 425-70-38

Наркотики протягом уже довгих років втягують у залежність від них неймовірне число людей, різного віку та становища у суспільстві. Застрахованою від цієї ситуації не може бути абсолютно ніхто. Зіткнувшись із проблемою необхідно якнайшвидше починати лікування та реабілітацію наркоманії у Маріуполі.

Лікування наркоманії у Маріуполі

лечение наркомании в мариуполе

Самим впоратися з ситуацією неможливо і варто вдатися до допомоги фахівців. Потрібно відновлювати і фізичне та психічне здоров’я колишнього наркомана. І починати лікування наркоманії у Маріуполі необхідно якнайшвидше.

Спочатку треба провести детоксикацію – очищення організму від токсинів, наркотиків і психотропних препаратів, що накопичилися в ньому. Також буде необхідно пролікувати постраждалі в період прийому наркотиків органи та системи організму.

Лікування наркозалежності в Маріуполі вимагатиме втручання таких фахівців:

  • психологи;
  • психотерапевти;
  • наркологи;
  • реабілітологи;
  • фізіотерапевти.

Маріуполь має добрих спеціалістів для лікування наркозалежності.

Наркологічний центр у Маріуполі

лечение наркомании мариуполь

Зцілення від наркоманії дуже складна справа, проте ніколи не можна втрачати надію. Наркологічний центр у Маріуполі здатний допомогти на непростому шляху подолання складних життєвих ситуацій.

Причини, що сприяють вступу на шлях наркомана, бувають:

  • физиологическими (желание убрать с помощью определенных веществ болевой синдром, избавиться от бессонницы и так далее);
  • фізіологічними (бажання прибрати за допомогою певних речовин больовий синдром, позбутися безсоння тощо);
  • соціальними (невдоволення своїм особистим життям, професійною діяльністю, бажання стати схожим на своїх кумирів, особливо у підлітків);
  • психологічними (спроби покращити настрій, перестати турбуватися, уникнути депресії);
  • для підлітків також властива цікавість, яка і призводить до виникнення у них наркозалежності.

Наркологічний центр – це місце, де Маріуполь зможе допомогти своїм мешканцям перемогти залежність та повернутися до звичайного життя.

Наркологічна клініка у Маріуполі

лечение и реабилитация наркомании

Залежність від наркотиків часто призводить до руйнування життів та доль хворого та пов’язаних із ним близьких людей. Рідні перебувають у постійному стресі через тривогу за кохану людину і також потребують якісної допомоги лікарів-психотерапевтів. Наркологічна клініка у Маріуполі надасть підтримку та допомогу як наркозалежним, так і їхнім сім’ям. Вона включатиме тренування у спортивних залах із досвідченими тренерами. Колишні наркомани зможуть пройти курс масажу, користуватися послугами кабінету фізіотерапевтичних процедур. Арт-терапія, запропонована в наркологічній клініці Маріуполя, має дуже потужний позитивний ефект на одужуючих пацієнтів клініки.

Величезне значення має не лише саме лікування, а й реабілітація колишніх наркоманів для підготовки до нормального життя після виписки з наркологічної клініки у Маріуполі. Потрібно заново навчитися вирішувати різноманітні психологічні ситуації та наново адаптуватися у навколишньому суспільстві.

p align=”justify”> Колективна робота з психотерапевтами, трудотерапія також грає велику роль в остаточному зціленні від залежності. Ніколи не варто зневірятися, а треба продовжувати лікування та боротьбу.

З іншими нашими послугами Ви можете ознайомитись тут

 

/ 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Ми знаємо, як тобі допомогти!

Наркоманія – це хвороба, яка не приходить сама собою.
Наша команда професіоналів допоможе тобі знайти нове життя!

Як ми працюємо?

Консультація,
Знайомство
Детоксикація (за потреби)
Надходження до РЦ (при необхідності виїзд)
Ресоціалізація (в т.ч. працевлаштування)
Реабілітація
Створюємо індивідуальну програму