ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

лечение наркомании в Хмельницком

Зв'яжіться з нами зараз за телефонами:

✆ (097) 425-70-38
✆ (066) 425-70-38
✆ (073) 425-70-38

Подолання залежності – це тривалий процес, який обов’язково дасть позитивний результат при грамотному підході до лікування з боку фахівців та при усвідомленому бажанні одужати з боку залежної людини. Тепер це можливо у місті Хмельницькому! В умовах Реабілітаційного центру «Шанс» команда висококваліфікованих фахівців надасть ефективну комплексну допомогу людям, які бажають позбутися наркотичної, алкогольної чи ігрової залежності.

Лікування залежностей у нашому центрі відбувається за програмою «12 кроків», яка застосовується для реабілітації алко-, наркозалежних у всьому світі.

Результати реабілітації за цією програмою дозволяють зробити висновок, що будь-якого залежного за грамотного підходу реально повернути до нормального життя. Програма «12 кроків» включає комплекс заходів, спрямованих на фізичне, психологічне та духовне відновлення людини. Робота із залежним проводиться м’яко, без будь-якого тиску чи приниження. У ході реабілітації використовується як групова психотерапія (аналіз досвіду інших людей, адаптація в соціумі тощо), так і індивідуальне консультування (підбір індивідуальних схем та методик на основі більш глибокого аналізу причин конкретної залежності).

Також програма включає духовну, сексуальну освіту, арт-терапію, тренінги особистісного зростання та багато іншого. На особливу увагу заслуговує сімейна психотерапія. Адже найчастіше проблеми у сім’ї, у відносинах з рідними стають причинами виникнення залежностей. Саме тому багато уваги у нашому центрі приділяється сімейній терапії – психологічному консультуванню, залученню рідних та близьких до семінарів, роботі з усунення та профілактики співзалежності.

Інтенсивний курс реабілітації розрахований на термін від 4 місяців, далі реабілітація проходить за програмою денного стаціонару (від 2 місяців). та підтримуючу терапію. Наш центр є відкритим для всіх мешканців України.

Лікування наркоманії, алкоголізму та ігрової залежності у Хмельницькому проводить команда професіоналів Реабілітаційного центру «Шанс», які завжди готові допомогти людям, які потрапили в наркотичну, алкогольну чи ігрову залежність.

Дзвоніть у будь-який зручний для вас час, ми відповімо на всі ваші запитання щодо реабілітації в нашому центрі. Ми готові навчити вас жити та допомогти повернути впевненість у завтрашньому дні. З нами є ШАНС жити!

/ 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Ми знаємо, як тобі допомогти!

Наркоманія – це хвороба, яка не приходить сама собою.
Наша команда професіоналів допоможе тобі знайти нове життя!

Як ми працюємо?

Консультація,
Знайомство
Детоксикація (за потреби)
Надходження до РЦ (при необхідності виїзд)
Ресоціалізація (в т.ч. працевлаштування)
Реабілітація
Створюємо індивідуальну програму