ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ У ЧЕРНІГОВІ

лечение наркомании Чернигов

Зв'яжіться з нами зараз за телефонами:

✆ (097) 425-70-38
✆ (066) 425-70-38
✆ (073) 425-70-38

Процес реабілітації є добре організованим психотерапевтичним процесом, під час якого залежна людина на підставі повної усвідомленості та добровільності отримує з боку фахівців комплекс заходів, спрямованих на усунення залежності, гармонізацію особистості.

Тепер лікування залежності можливе для мешканців Чернігова.

У Реабілітаційному центрі «Шанс» створено всі умови для якісного подолання залежності – висококваліфіковані фахівці нашого Центру нададуть ефективну комплексну допомогу всім охочим позбавитися наркотичної, алкогольної чи ігрової залежності.

У Реабілітаційному центрі «Шанс» лікування та реабілітація залежних проходить на основі програми «12 кроків», яка застосовується у всьому світі та підходить абсолютно для будь-якої людини з будь-яким видом залежності. Мета цієї методики і наша мета – змінити та оновити внутрішній світ людини, повернути її до здорового повноцінного життя у суспільстві. Робота за програмою «12 кроків» включає цілий комплекс заходів: групову психотерапію, групове психологічне консультування, індивідуальну роботу з клієнтом, арт-терапію, тренінги особистісного зростання, сімейну психотерапію та багато інших. Детальнішу інформацію про реабілітацію в нашому Центрі ви завжди можете дізнатися, зателефонувавши нам по телефонах гарячої лінії або почитавши на сайті РЦ «Шанс».

Особливу увагу в рамках програми «12 кроків» приділено сімейній психотерапії, сімейному психоконсультуванню.

лікування наркоманії ЧернігівАдже після реабілітації в Центрі людина повертається у колишнє, недружнє на його погляд, середовище. Щоб уникнути рецидивів, члени сім’ї залежної людини також повинні пройти певну програму для відновлення здорових стосунків у сім’ї (семінари та тренінги з питань залежності та співзалежності, індивідуальне консультування та багато іншого). Також відведена важлива роль у процесі одужання людини духовній освіті, під час якої здійснюється робота над цінностями та цілями на шляху до здорового, повноцінного та успішного життя.

Отже, грамотна мотивація – перший крок на шляху до одужання. Далі починається непростий період у реабілітації, який потребує організованої роботи кваліфікованих спеціалістів центру, найзалежнішої людини, а також членів її сім’ї. Як правило, курс реабілітації проходить не менше 4 місяців, після чого людина поступово повертається до колишніх умов, у сім’ю. Але й у цей період він продовжує отримувати психологічну підтримку від спеціалістів нашого Центру, бере участь у семінарах.

Лікування наркоманії, алкоголізму та ігрової залежності в Чернігові можливе і реальне!

Звертайтеся до нас за допомогою, телефонуйте нам у будь-який зручний для вас час – ми безкоштовно проконсультуємо, підкажемо, розповімо. Фахівці Реабілітаційного центру «Шанс» завжди готові допомогти людям, які бажають позбутися наркотичної, алкогольної чи ігрової залежності. Ми відкриті для мешканців усіх міст України. Реабілітація в РЦ «Шанс» відбувається анонімно, комфортно та якісно! Ми готові навчити вас жити та допомогти повернути впевненість у завтрашньому дні. Надія є завжди, пам’ятайте про це!

/ 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Ми знаємо, як тобі допомогти!

Наркоманія – це хвороба, яка не приходить сама собою.
Наша команда професіоналів допоможе тобі знайти нове життя!

Як ми працюємо?

Консультація,
Знайомство
Детоксикація (за потреби)
Надходження до РЦ (при необхідності виїзд)
Ресоціалізація (в т.ч. працевлаштування)
Реабілітація
Створюємо індивідуальну програму