ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ (АЛКОГОЛІЗМУ) У ЧЕРНІВЦЯХ

лечение наркомании в черновцах

Зв'яжіться з нами зараз за телефонами:

✆ (097) 425-70-38
✆ (066) 425-70-38
✆ (073) 425-70-38

Алкоголізм, наркоманія, ігрова залежність вражають людину не тільки фізично, а й психологічно і духовно, що часто призводить до спотвореного сприйняття світу, деградації і навіть смерті залежної людини. Щоб уникнути найстрашніших наслідків, дуже важливо вчасно звернутися за допомогою до фахівців, які зможуть виправити ситуацію, запобігти негативним наслідкам і навчити жити у тверезості та гармонії. Команда спеціалістів (висококваліфіковані психологи, терапевти, психотерапевти) реабілітаційного центру «Шанс» завжди готова надати ефективну комплексну допомогу жителям усієї України, які бажають позбутися наркотичної, алкогольної чи ігрової залежності. У лікуванні ми використовуємо найефективнішу на сьогоднішній день і схвалену у всьому світі програму «12 кроків», яка передбачає цілий комплекс заходів, спрямованих на поступове усвідомлене одужання.

Програма застосовується в лікуванні будь-якого виду залежності та включає наступні заходи: індивідуальне консультування, групову та сімейну психотерапію, духовну освіту, тренінги особистісного зростання та ін.

лікування наркоманії чернівці Перше, що необхідно для успішної реабілітації, – довіритися і бути готовим до змін. Подолати нелегкий шлях, який при грамотному підході призведе до одужання, повноцінного та щасливого життя. Паралельно з реабілітацією залежних людей проходить освіту та членів їхніх сімей. У Реабілітаційному центрі «Шанс» за програмою «12 кроків» активно застосовується сімейне психологічне консультування, залучення членів сім’ї до семінарів, тренінгів, на яких вони отримують інформацію про процес одужання реабілітації, що проходить, і про роль у цьому їх самих, навчаються прийомів і правил допомоги, взаємної підтримки. Адже після закінчення курсу реабілітації людина повертається вже з новою інформацією, цілями, планами додому, в колишні умови, і близькі люди повинні допомогти членові сім’ї, що одужує, закріпити навички тверезого життя. лікування наркоманії в чернівцяхІнтенсивний курс реабілітації за програмою «12 кроків» розрахований на термін не менше 4 місяців, далі, перебуваючи на амбулаторній формі, людина під наглядом фахівців Центру навчається застосовувати навички тверезого життя на практиці. Повірте в наш досвід та довіртеся нашим фахівцям! Професіонали нашого реабілітаційного центру дадуть відповідь на будь-яке ваше питання, пов’язане з проблемою залежності! Дзвоніть прямо зараз!

Ми готові надати допомогу всім жителям України, які страждають на алкогольну, наркотичну, ігрову залежність і потребують нашої допомоги.

Ми навчимо вас жити та допоможемо повернути впевненість у завтрашньому дні. Ми надамо вам комфортне одужання, гарантію анонімності та якості послуг! Шанс завжди є!

/ 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Ми знаємо, як тобі допомогти!

Наркоманія – це хвороба, яка не приходить сама собою.
Наша команда професіоналів допоможе тобі знайти нове життя!

Як ми працюємо?

Консультація,
Знайомство
Детоксикація (за потреби)
Надходження до РЦ (при необхідності виїзд)
Ресоціалізація (в т.ч. працевлаштування)
Реабілітація
Створюємо індивідуальну програму