Лікування та реабілітація наркоманії у Сумах

лечение наркомании сумы

Зв'яжіться з нами зараз за телефонами:

✆ (097) 425-70-38
✆ (066) 425-70-38
✆ (073) 425-70-38

Лікування наркоманії у Сумах – комплексний, трудомісткий, глибокий процес. Наркоман переглядає цінності, що визначають якість його життя, бере відповідальність за свої вчинки, розуміється на мотивах, що лежать в основі своєї поведінки, вчиться ставити і досягати поставленої мети, вибудовує нове активне спілкування з найближчими людьми.

Наркологічний центр Суми

Курс реабілітації за умов стаціонару наркологічного центру Суми триває від 4 міс. Проходження реабілітації в умовах стаціонару забезпечує безпечне подолання найважчого та нестабільного періоду лікування після відмови від алкоголю, наркотиків та азартної поведінки. Зміна обстановки, а також можливість на час лікування захистити себе від способу життя і звичних спокус (дзвінків, «друзів», зустрічей, пропозицій), що склався, допомагає в досягненні найкращих результатів у одужанні.

Коротко про нас у відео зверненні
Цей етап реабілітації передбачає повне занурення у процес одужання та спрямований на відмову від залежної поведінки, стабілізації та покращення фізичного та емоційного стану, корекції всіх сфер життя, які були порушені та деформовані хворобою – психологічною, емоційною, духовною та соціальною. Наші пацієнти вчаться жити повноцінно без наркотиків, алкоголю, ігри, радіти життю чистою свідомістю. Програма реабілітації включає:

 • Групову психотерапію
 • Індивідуальне консультування
 • Групове психологічне консультування
 • Сімейну психотерапію
 • Сімейне психоконсультування
 • Сімейна освіта
 • Духовна освіта
 • Сексуальна освіта
 • Інформаційні заняття з концепції залежності та одужання
 • Програму з профілактики ВІЛ/СНІДу та інфекційних захворювань
 • Арт-терапію
 • Тілесно – орієнтовану терапію
 • Тренінги особистісного зростання
 • Участь у групах взаємодопомоги

Лікування наркоманії Суми

Лікування наркоманії Суми – це не простий процес. Насичений та чітко розпланований розклад заходів у Центрі не залишає нашим пацієнтам вільного часу та не дає можливості нудьгувати, вчить ефективного планування та прищеплює навички самодисципліни. З моменту надходження пацієнта до реабілітаційного центру Шанс за ним закріплюється психолог, який складає план лікування з огляду на індивідуальні особливості особистості та координує його роботу за Програмою. У вечірній та нічний час на зміні знаходяться консультанти залежно. Пацієнти нашого центру постійно оточені турботою та увагою. Завдяки доброзичливій та довірчій атмосфері, яку підтримують співробітники реабілітаційного центру Шанс, процес одужання проходить максимально ефективно та комфортно. Особлива увага приділяється роботі з близькими та родичами наших пацієнтів. Протягом курсу реабілітації вони отримують інформацію про хворобу та специфіку її прояву у залежної людини, рекомендації для побудови подальших відносин, проходять курс сімейної психотерапії, отримуючи можливість вирішувати проблеми співзалежності.

Лікування наркоманії в Сумах

Програма денного стаціонару з лікування наркоманії у Сумах складається від 2 місяців. У процесі проходження кожного з цих етапів наші пацієнти навчаються розпоряджатися дедалі більшою кількістю вільного часу поза реабілітаційного центру. Це сприяє плавному та безпечному поверненню залежної людини до повноцінного життя.лечение наркомании сумы

Мета програми денного стаціонару – допомога в адаптації до нових умов життя без хімічних речовин та гри. За цей період пацієнти вчаться приймати реальність із радощами та розчаруваннями з простими та складними ситуаціями, не втікаючи від них у ілюзорний світ вживання. Ми допомагаємо перенести та закріпити отримані знання та зміни у реальному житті. На амбулаторній програмі пацієнти мають можливість на практиці застосовувати набуті навички тверезого життя, налагоджувати міжособистісні стосунки (насамперед із близькими та родичами) та займаючись пошуком роботи, отримуючи допомогу та підтримку в центрі. Детальніше ознайомитися з нашою роботою можна тут

/ 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Ми знаємо, як тобі допомогти!

Наркоманія – це хвороба, яка не приходить сама собою.
Наша команда професіоналів допоможе тобі знайти нове життя!

Як ми працюємо?

Консультація,
Знайомство
Детоксикація (за потреби)
Надходження до РЦ (при необхідності виїзд)
Ресоціалізація (в т.ч. працевлаштування)
Реабілітація
Створюємо індивідуальну програму