ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ (АЛКОГОЛІЗМУ) У ТЕРНОПОЛІ

лечение наркомании Тернополь

Зв'яжіться з нами зараз за телефонами:

✆ (097) 425-70-38
✆ (066) 425-70-38
✆ (073) 425-70-38

Хімічна залежність – це хвороба, і найчастіше смертельна, якщо людині вчасно не допомогти. Але складність цієї хвороби полягає в тому, що просто медикаментозно її вилікувати неможливо. Отримавши допомогу на фізіологічному рівні (у наркодиспансері чи наркоклініці), залежна людина все одно повернеться до вживання, оскільки психологічна, духовна та соціальна сфери зруйновані. Впоратися самим із цією проблемою залежній людині та її близьким не під силу. Рішення одне – негайно звернутися за грамотною допомогою фахівців (психотерапевтів, терапевтів, психологів тощо). Тепер це можливо для мешканців Тернополя. У Реабілітаційному центрі «Шанс» висококваліфіковані фахівці проконсультують та нададуть якісну та професійну допомогу всім людям, які бажають позбутися алкогольної, наркотичної чи ігрової залежності.лікування наркоманії Тернопіль

Реабілітація в нашому Центрі відбувається за схваленою МОЗ України та програмою «12 кроків», що активно застосовується в усьому світі.

Інтенсивний курс реабілітації передбачає цілий комплекс заходів, що сприяють фізичному та духовному відновленню людини: індивідуальні та групові психологічні консультування, заняття з психотерапевтом, сімейна психотерапія, заняття у тренажерному залі, духовна освіта, арт-терапія, тренінги особистісного зростання та багато іншого. Для кожного клієнта – своя програма, з урахуванням особливостей його залежності, стану душі та тіла. Висококваліфіковані фахівці РЦ «Шанс» створять усі умови для якнайшвидшого одужання людини, навчать мислити та жити по-новому.
Коротко про нас у відео зверненні
Для цього в умовах стаціонару курс реабілітації становить не менше 4 місяців, далі реабілітація проходить за програмою денного стаціонару (не менше 2 місяців), після чого повністю людина повертається в колишні умови, але вже з новими поглядами та планами на життя. У цей період дуже важливою є підтримка членів сім’ї, які від самого початку лікування відвідують наші тренінги, семінари, консультації фахівців. Зателефонуйте нам прямо зараз, не відкладайте здорове та щасливе життя на потім. Ми відгукнемося на ваш крик про допомогу.

Фахівці Реабілітаційного центру «Шанс» вже готові допомогти вам, якщо ви або ваші близькі вирішили назавжди позбутися наркотичної, алкогольної чи ігрової залежності.

Наш Центр є відкритим для всіх мешканців України. Ми допоможемо повернути упевненість у завтрашньому дні. Вже багато хто зробив цей крок, зробіть і ви! З нами надійно!

/ 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Ми знаємо, як тобі допомогти!

Наркоманія – це хвороба, яка не приходить сама собою.
Наша команда професіоналів допоможе тобі знайти нове життя!

Як ми працюємо?

Консультація,
Знайомство
Детоксикація (за потреби)
Надходження до РЦ (при необхідності виїзд)
Ресоціалізація (в т.ч. працевлаштування)
Реабілітація
Створюємо індивідуальну програму