ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ У ВІННИЦІ

лечение наркомании в Виннице

Зв'яжіться з нами зараз за телефонами:

✆ (097) 425-70-38
✆ (066) 425-70-38
✆ (073) 425-70-38

У житті кожного залежного неминуче настає момент, коли йому потрібна своєчасна грамотна допомога спеціалістів (психотерапевтів, терапевтів, психологів тощо). Реабілітаційний центр «Шанс» – це місце, де кожен, хто звернеться, отримає якісну та професійну допомогу: від безкоштовної консультації до комплексної підтримки у подоланні залежності. Наразі це можливо для мешканців Вінниці. У Реабілітаційному центрі «Шанс» команда висококваліфікованих фахівців надасть ефективну комплексну допомогу людям, які потрапили в наркотичну, алкогольну чи ігрову залежність. Реабілітація в нашому центрі відбувається за регламентованою Міністерством охорони здоров’я України та системою «12 кроків», що широко застосовується в усьому світі, – дієвою програмою особистісного зростання.

Весь процес реабілітації починається з грамотної мотивації.

Програма «12 кроків» передбачає цілий комплекс заходів, спрямованих на фізичне та духовне відновлення людини: індивідуальні заняття з психологом, групова психотерапія (групова підтримка, аналіз досвіду інших людей тощо), сімейна терапія, сексуальна, духовна освіта , арт-терапія, тренінги, семінари та багато іншого. До кожного клієнта – індивідуальний підхід, підбір індивідуальних методик одужання. У Центрі цілодобово працюють консультанти. Основний курс реабілітації в умовах стаціонару розрахований на строк від 4 місяців, далі реабілітація проходить за програмою денного стаціонару (від 2 місяців), що сприяє плавному та безпечному поверненню залежної людини до повноцінного життя. Після завершення всієї роботи за програмою лікування продовжується амбулаторно, де особливо важливу роль відіграє обстановка в будинку, стосунки з родичами. Саме тому дуже важливо, щоб найближчі родичі брали участь у одужанні залежного, відвідували семінари, тренінги та сімейні консультації, які ми проводимо для наших клієнтів та їхніх сімей.

Звернувшись до нас по допомогу вже сьогодні, ви даєте шанс собі та своїм близьким жити повноцінним здоровим життям.

Команда професіоналів нашого реабілітаційного центру завжди готова допомогти людям, які бажають назавжди позбутися наркотичної, алкогольної чи ігрової залежності. Ми відкриті для всіх українців. Ми допоможемо повернути упевненість у завтрашньому дні. Телефонуйте нам у будь-який зручний для вас час – ми безкоштовно проконсультуємо та протягнемо руку допомоги. Перевірено! З нами надійно!

/ 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Ми знаємо, як тобі допомогти!

Наркоманія – це хвороба, яка не приходить сама собою.
Наша команда професіоналів допоможе тобі знайти нове життя!

Як ми працюємо?

Консультація,
Знайомство
Детоксикація (за потреби)
Надходження до РЦ (при необхідності виїзд)
Ресоціалізація (в т.ч. працевлаштування)
Реабілітація
Створюємо індивідуальну програму