Лікування та реабілітація наркоманії у Дружківці.

лечение наркомании Дружковка

Зв'яжіться з нами зараз за телефонами:

✆ (097) 425-70-38
✆ (066) 425-70-38
✆ (073) 425-70-38

Зіткнувшись із тим, що хтось із близьких вживає наркотики, люди спочатку не знають, що з цим робити. Впадають за допомогою до тих, хто обіцяє лікування народними засобами в домашніх умовах, намагаються використовувати різні сумнівні методики. Проте, не варто сподіватися на це, а треба одразу розпочинати лікування та реабілітацію наркоманії у Дружківці за допомогою кваліфікованих фахівців.

Лікування наркоманії у Дружківці

лікування наркоманії ДружківкаДля організації лікування наркоманії в Дружківці знадобиться допомога таких лікарів:

 • наркологи;
 • психологи;
 • психотерапевти;
 • реабілітологи;
 • фізіотерапевти.

Лікування наркозалежності у Дружківці тривалий та складний процес. Потребує багато зусиль, часу та терпіння. Але якщо не займатися проблемою, то наркоманія зруйнує здоров’я, професійну діяльність та сім’ю наркозалежного. Дізнавшись, що у сім’ї є наркома, необхідно швидше розпочинати лікування наркозалежності. Цим треба займатися, бо інакше впоратися з проблемою буде ще складніше і буде потрібно ще триваліше лікування та реабілітація наркоманії у Дружківці. Якщо не займатися цим питанням, можна згаяти час і лікування наркозалежності в Дружківці стане зовсім непростою справою.

Коротко про нас у відео зверненні

Наркологічний центр у Дружківці

Ознаками, за якими можна запідозрити, що ваш друг чи родич вживає наркотики, є такі:

 • агресивне ставлення до близьких;
 • безпричинна дратівливість та збудженість;
 • блідість шкіри;
 • почервоніння очей;
 • розширені зіниці;
 • зниження пам’яті;
 • з’являються підозрілі знайомі.

За допомогою можна звернутися до наркологічного центру у Дружківці. У спокійній та доброзичливій обстановці буде легше відмовитися від старих звичок, упоратися з проблемами та депресіями. Наркологи та психологи наркологічного центру підберуть необхідне лікування та підтримають. Курс масажу та процедур фізіотерапії вплине на колишнього наркомана, оздоровить і зміцнить організм.

лікування наркоманії у Дружківці

Наркологічна клініка у Дружківці

Провівши детоксикацію організму та вилікувавши органи, які цього потребують, фахівці наркологічної клініки у Дружківці нададуть психологічну допомогу при лікуванні та реабілітації наркоманії у Дружківці. Дуже важливо після лікування пройти реабілітацію у наркологічній клініці. Тут за допомогою різних психологічних методик, арт-терапії, групових сеансів легше буде усвідомити всю глибину проблеми і впоратися з нею. Усвідомити, що є наркозалежність, це означає зробити дуже важливий крок до тверезості. Після виписки з наркологічної клініки у Дружківці колишні наркомани повинні вміти долати депресії, справлятися з труднощами та різними важкими життєвими ситуаціями. Ті з колишніх наркоманів, у кого вже є досвід тверезого життя, допомагають і підтримують тих, хто ще тільки починає життя, вільне від наркотиків, і це також добре допомагає в лікуванні та реабілітації наркозалежності у Дружківці.

З іншими нашими проектами Ви можете ознайомитись тут

/ 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Андрей Александрович

Ми знаємо, як тобі допомогти!

Наркоманія – це хвороба, яка не приходить сама собою.
Наша команда професіоналів допоможе тобі знайти нове життя!

Як ми працюємо?

Консультація,
Знайомство
Детоксикація (за потреби)
Надходження до РЦ (при необхідності виїзд)
Ресоціалізація (в т.ч. працевлаштування)
Реабілітація
Створюємо індивідуальну програму