Лікування та реабілітація наркоманії у Луганську

Лечение наркомании в Луганске

Зв'яжіться з нами зараз за телефонами:

✆ (097) 425-70-38
✆ (066) 425-70-38
✆ (073) 425-70-38

Реабілітаційний центр «Шанс» пропонує дієву програму реабілітації алко-, наркозалежних. Лікування наркоманії в Луганську тепер можливе і реальне. Незважаючи на те, що шлях до одужання – це тривалий та непростий шлях, команда досвідчених фахівців РЦ «Шанс» завжди готова надати консультацію та комплекс оздоровчих заходів для швидкої та успішної реабілітації. Довіртеся нашому досвіду та зробіть цей непростий крок у здорове життя вже сьогодні.

Лікування наркоманії Луганськ

Лікування наркоманії в Луганську має на увазі не просто порятунок від вживання наркотиків. Це комплексний підхід до проблеми наркоманії загалом. Ні для кого не секрет, що припинити вживати наркотики цілком реально, але важливо не повернутися до вживання, для цього в нашому реабілітаційному центрі розроблена спеціальна програма на основі моделі «Міннесота», яка зарекомендувала себе у всьому світі як найкраща програма реабілітації наркоманів.

Наркологічний центр Луганськ

Наш наркологічний центр пропонує якісні послуги, шанобливе ставлення до кожного клієнта, анонімність, сприяння особистісному зростанню. Від вас вимагається добровільне та усвідомлене бажання стати здоровим. Довіртеся нам, і вже скоро ви знайдете впевненість у завтрашньому дні. Реабілітація за програмою за умов стаціонару проходить щонайменше 4 місяців, далі – реабілітація за програмою денного стаціонару (від 2 місяців). Після закінчення основного курсу реабілітації ми продовжуємо підтримувати наших клієнтів:

  • психологічне консультування;
  • групи;
  • семінари

лікування наркоманії в луганську Дуже велику роль у подальшій долі пацієнтів грає саме те, як він діятиме після лікування. Це грає визначальну роль долі людини. Завдяки високому професійному рівню наших співробітників та умовам реабілітації, наші колишні пацієнти роблять вибір у бік життя без наркотиків.

Лікування наркоманії в Луганську

Лікування наркоманії в Луганську передбачає активну роботу з психологами та консультантами, а також індивідуальні завдання. Професійні психологи нашого центру допомагають повірити в себе і зрозуміти, що жити без наркоманії набагато цікавіше і краще, ніж щодня вкорочувати своє життя наркотиками. Найкращою терапією є те, що людина бачить таких самих як вона, які впоралися з наркоманією і розпочали абсолютно нове життя. Цей період дуже непростий, тому що в звичайному житті людина схильна до стресів, спокус. І завдання нашого Центру – підготувати людину до цього самостійного життя, навчити керувати своїм життям та контролювати свою тверезість. Найважливіше, що може людина зробити зі своїм життям, особливо в контексті лікування наркоманії в Луганську:

  • визнати свою проблему;
  • звернутися за допомогою;
  • отримати кваліфіковану допомогу;
  • щасливо жити.
Коротко про нас у відео зверненні

Наркологічна клініка Луганськ

У наркологічній клініці Луганськ створені дуже хороші умови проживання та харчування, що дозволяє зробити програму реабілітації максимально ефективною та зосередиться нашим пацієнтам виключно на звільненні від наркоманії. Звертайтесь – ми завжди раді Вам допомогти! Детальніше ознайомитися з нашою роботою можна тут

/ 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Ми знаємо, як тобі допомогти!

Наркоманія – це хвороба, яка не приходить сама собою.
Наша команда професіоналів допоможе тобі знайти нове життя!

Як ми працюємо?

Консультація,
Знайомство
Детоксикація (за потреби)
Надходження до РЦ (при необхідності виїзд)
Ресоціалізація (в т.ч. працевлаштування)
Реабілітація
Створюємо індивідуальну програму