Лікування та реабілітація наркоманії у Жовтих Водах

Лечение наркомании в Желтых Водах

Зв'яжіться з нами зараз за телефонами:

✆ (097) 425-70-38
✆ (066) 425-70-38
✆ (073) 425-70-38

Лікування наркоманії у Жовтих Водах

Головне завдання лікування наркоманії у Жовтих Водах – відновити особистість людини. “Підсів” на наркотики, залежні люди вже не в змозі відмовитися від них самостійно. Їм потрібна допомога для того, щоб усвідомити це і припинити руйнувати своє життя.

Наркологічний центр Жовті Води

Звернувшись до наркологічного центру в Жовтих Водах, пацієнти матимуть можливість уникнути звичного оточення, від тих, хто постачав наркотики. Це допоможе уникнути зривів і зробить лікування наркоманії в Жовтих Водах більш ефективним. ://www.shans-centr.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/narco.jpg” alt=”лікування наркоманії в Жовтих Водах” width=”600″ align=”right” /></ Психологи зможуть переконати в необхідності лікування. Це дуже важливо, тому що, якщо допомога надається насильно, вона не даватиме необхідного ефекту. Лікування наркозалежності включає кілька етапів:
  • детоксикація, очищення від токсинів, що накопичилися;
  • діагностика та відновлення уражених наркотиками органів;
  • психологічні тренінги, консультації, робота над своїм станом, арт-терапія;
  • реабілітація, набуття новонавичок спілкування з людьми;
  • робота над своїми помилками та подолання страхів;
  • після виходу з наркологічного центру у Жовтих Водах – амбулаторна робота, обмін досвідом з іншими одужуючими, пошук роботи.
лікування наркоманії Жовті Води

Лікування наркозалежності Жовті Води

Допомагає досягти справді високих результатів у лікуванні наркозалежності у Жовтих Водах програма 12 кроків. Це унікальна методика, що поєднує мотивацію, відновлення особистості, вибудовування зламаних соціальних взаємин. Потрібно визнати, що вже втрачено контроль і потрібна допомога. Спілкування з колишніми наркоманами, з тими, хто вже зміг подолати залежність та стати на шлях тверезості, не дає втратити надію та знову почати вживати наркотики.

Наркологічна клініка Жовті Води

Наркологічна клініка у Жовтих Водах має всі умови для реабілітації та лікування наркоманії. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти:
  • психотерапевти;
  • наркологи;
  • реабілітологи;
  • фізіотерапевти.
Коротко про нас у відео зверненні
Використовуючи комплексний підхід, день за днем ​​працюючи над вирішенням проблеми, вдається подолати залежність та уникнути зривів. У тренажерному залі, в кабінеті фізіотерапії буде відновлено фізичну форму і здоров’я, а застосовуючи арт-терапію наркозалежні зможуть краще розібратися в причинах своєї хвороби. Усвідомивши, що було джерелом проблеми, людина отримує більше шансів, щоб усе змінити. Не варто відкладати, звертайтеся до наркологічної клініки у Жовтих Водах. З іншими нашими проектами Ви можете ознайомитись тут

/ 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Андрей Александрович

Ми знаємо, як тобі допомогти!

Наркоманія – це хвороба, яка не приходить сама собою.
Наша команда професіоналів допоможе тобі знайти нове життя!

Як ми працюємо?

Консультація,
Знайомство
Детоксикація (за потреби)
Надходження до РЦ (при необхідності виїзд)
Ресоціалізація (в т.ч. працевлаштування)
Реабілітація
Створюємо індивідуальну програму