ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ У ЛЬВОВІ

лечение наркомании львов

Зв'яжіться з нами зараз за телефонами:

✆ (097) 425-70-38
✆ (066) 425-70-38
✆ (073) 425-70-38

Реабілітаційний центр «Шанс» проводить професійну реабілітацію алко-, наркозалежних. Ми завжди готові надати кваліфіковану допомогу тим, хто бажає позбутися наркотичної, алкогольної або ігрової залежності. Шлях до одужання – це довгий та непростий шлях. Наша команда досвідчених фахівців проконсультує та надасть весь комплекс оздоровчих послуг для швидкої та якісної реабілітації. Все, що необхідно від вас, – це добровільне і усвідомлене рішення стати здоровим, довіритися нашому досвіду. left” src=”https://www.shans-centr.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/dom.jpg” alt=”лікування наркоманії левів” width=”600″ align=”left” />

Процес реабілітації в Реабілітаційному центрі «Шанс» відбувається за найефективнішою на сьогоднішній день і перевіреною роками програмою «12 кроків».

Ця програма підходить для лікування будь-якого виду залежності та спрямована на поступове подолання залежності шляхом самоаналізу, правильної мотивації, тренінгів та взаємної згуртованої роботи команди висококваліфікованих спеціалістів Центру, самих залежних та їхніх родичів. План одужання для кожного індивідуальний, однак реабілітація за цією програмою дозволяє використовувати як групову психотерапію, так і індивідуальне консультування (підбір індивідуальної програми на основі більш глибокого аналізу причин конкретної залежності для точної корекції поведінки людини), а також сімейну психотерапію, духовну, сексуальну освіту та інші ефективні методики.

Анонімність, чесність, відповідальний та якісний шлях до одужання, особистісне зростання – ми можемо запропонувати нашим клієнтам.

Від вас вимагається добровільне та усвідомлене бажання стати здоровим. І професіонали нашого Центру прокладуть і пройдуть з вами цей непростий шлях до повноцінного успішного життя, допоможуть повернути впевненість у завтрашньому дні. Основний курс реабілітації в умовах стаціонару розрахований на строк від 4 місяців, далі реабілітація проходить за програмою денного стаціонару (від 2 місяців), що сприяє плавному та безпечному поверненню залежної людини до повноцінного життя.лікування наркоманії у львові Пройшовши курс реабілітації за програмою, людина починає реальне самостійне життя поза стінами Центру. Цей період дуже важливий, так як у звичайному житті людина схильна до стресів, спокус. І наше завдання – підготувати людину до цього самостійного життя, навчити керувати своїм життям та контролювати свою тверезість.

Тепер лікування наркоманії та алкоголізму у Львові можливе!

Ми відкриті для всіх українців! Команда професіоналів нашого реабілітаційного центру «Шанс» завжди готова допомогти людям, які потрапили в наркотичну, алкогольну чи ігрову залежність. Ми гарантуємо повну анонімність, комфортну та якісну допомогу у одужанні. Ми пропонуємо безкоштовну консультацію та при необхідності виїзд за клієнтом у будь-яку точку України. Перевірено! З нами надійно!

/ 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Ми знаємо, як тобі допомогти!

Наркоманія – це хвороба, яка не приходить сама собою.
Наша команда професіоналів допоможе тобі знайти нове життя!

Як ми працюємо?

Консультація,
Знайомство
Детоксикація (за потреби)
Надходження до РЦ (при необхідності виїзд)
Ресоціалізація (в т.ч. працевлаштування)
Реабілітація
Створюємо індивідуальну програму